Aňa Geislerová
Hvězdy pomáhají Projekt značky TOMS a časopisu ELLE

Děkujeme za vaši podporu! Na jaře 2016 věnoval TOMS ČR 33 % z prodeje čtyř limitovaných modelů na konto čtyř vybraných neziskových organizací. číst dále

Značka TOMS je fenoménem v oblasti sociální odpovědnosti firem - v rámci průkopnického obchodního modelu One for One daruje za každý prodaný pár druhý pár bot dítěti, které boty nemá. Spolupracuje s neziskovými partnery po celém světě a od svého založení v roce 2006 darovala přes 35 milionů párů.

Na jaře 2016 se TOMS spojil s časopisem ELLE, aby přenesli filantropii značky do českého kontextu. Oslovili jsme čtyři české módní ikony a známé podporovatelky neziskových projektů a vytvořili speciální edici čtyř limitovaných modelů. Každý model reprezentoval jednu ambasadorku a každá si vybrala jednu českou neziskovou organizaci, kterou prostřednictvím projektu podpořila. Kolekce měla obrovský úspěch a na konto každé organizace putovalo 60 840 Kč!

Aňa Geislerová

Aňa Geislerová pro
Nadaci na ochranu zvířat

"Zvířata jsou, co se týče pomoci neziskovek, vždycky až za dětmi a seniory. Zároveň si myslím, že zvířata asi nejvíc ze všech potřebují různé praktické věci - krmení, kotce, zdravotní péči, lidi, kteří by o ně pečovali a tak dále. Každá koruna je pro takovou organizaci podstatná."

Posláním nadace je trvale zlepšovat vztah člověk – zvíře – životní prostředí, pomáhat zmírňovat utrpení a zajišťovat přijatelné životní podmínky zvířat v lidské péči, držených v zajetí i zvířat volně žijících. Toto poslání vychází z přesvědčení, že zvířata jsou cítící bytosti, které si zasluhují pozornost, péči a ochranu ze strany člověka. Vychází z myšlenky, že každý život (nejen ten lidský) má svou vlastní neopakovatelnou hodnotu a že v přírodě existují vzájemné vazby pro přežití všech živých organismů a udržení rovnováhy celého ekosystému. více informací

Aňa Geislerová

limitovaný model Ani Geislerové

limitovaný model Lindy Vojtové

limitovaný model Kláry Issové

limitovaný model Veroniky Vařekové